SILVERGON – moderné asistenčné služby a technológie pre seniorov

S pribúdajúcim vekom sa môže náš život meniť. Nemení sa však schopnosť aktívne sa starať o svoje telo a duševnú pohodu. Ak v zrelom veku nerezignujeme na aktívny a plnohodnotný životný štýl, odmenou nám bude lepší zdravotný stav a zachovanie samostatnosti.

Spoločnosť SILVERGON poskytuje pre seniorov asistenčné služby a technologické riešenia pre zachovanie ich nezávislosti, aktívneho a zdravého života.

Umožňujeme to tým, že pomáhame seniorom s úlohami a činnosťami, ktoré pre nich už môžu byť ťažšie alebo nebezpečné. Aktivizujeme ich, dodávame im novú životnú energiu a pomáhame im prekovať sociálnu i digitálnu izoláciu.

Naši ochotní a profesionálni zamestnanci poskytujú personalizované služby, naplánované podľa konkrétnych potrieb a životnej situácie seniora. Ide o nezdravotnícke služby pozostávajúce z pravidelných audio/video rozhovorov, osobných návštev vrátane spoločných aktivít, ako je varenie, upratovanie, prechádzky, návšteva priateľov, lekárne či lekára. Súčasťou osobných stretnutí sú aj pravidelné odporúčania na zvýšenie bezpečnosti v domácnosti, správneho užívania liekov, zamedzenie pádom a preventívne opatrenia proti podvodom a zneužívaniu. Podľa želania zabezpečíme aj dopravu a sprievod taxíkom, či verejnou dopravou. Služba zahŕňa aj možnosť dodávky, inštalácie a správy tabletu s dátovým pripojením, školiaci program ako s nim pracovať, zariadenia na sledovanie zdravotného stavu a prístup do osobného účtu v SILVERGON platforme, ktorá slúži na online spojenie a výmenu informácii všetkých zainteresovaných strán.

Veríme, že každý senior si zaslúži žiť šťastný, aktívny a zdravý život doma. Sme presvedčení, že sme schopní im to umožniť.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Prečítajte si viac o spôsobe ich použitia.