Náš tím

Máme rôzne pracovné a životné skúsenosti, ale máme spoločný cieľ - spojiť ľudí, ktorí potrebujú pomoc, s ľuďmi, ktorí chcú pracovať a pomáhať seniorom.

O našich klientov sa zodpovedne postaráme a služby poskytneme spolu s našim tímom SILVERGON asistentov.

Miroslav

zakladateľ a konateľ spoločnosti
Mám rád nové výzvy a chcem robiť niečo, čo prinesie prospech nielen mne, ale aj ostatným. Svoje viac než 20-ročné skúsenosti s riadením prevádzky a projektov vo veľkej medzinárodnej firme využívam pri budovaní a riadení SILVERGON tímu.

Richard

technické riadenie a vývoj
Nové technológie nám umožňujú byť v spojení s ostatnými, nesmieme pritom však zabúdať ani na našich starých rodičov. Svoje viac než 10-ročné skúsenosti s vývojom a návrhom informačných systémov, mobilných a webových aplikácií využívam pri príprave webovej stránky a informačného systému, ktorý pomôže pri starostlivosti o nich.

Iveta

marketing a koordinátor
Rada robím niečo, čo môže pomôcť druhým, alebo ich to nejako obohatí. Svoje viac než 20-ročné skúsenosti s vývojom produktov, tvorbou procesov a metodiky v bankovníctve využívam pri nastavení spolupráce medzi SILVERGON tímom a klientami-seniormi i ich rodinami.

Regina

SILVERGON asistent
Starostlivosť o ľudí a podporovať ich v bežnom živote mi robí radosť. Či už ide o hranie hier, prechádzku, varenie, alebo upratovanie, všetko spolu zvládneme.

Jana

SILVERGON asistent
Mám dlhoročné pracovné skúsenosti so staršími ľuďmi. Viem sa vcítiť do ich potrieb a robiť im spoločnosť, pomôcť v domácnosti, či zabezpečiť sprievod k lekárovi.

Barbora

SILVERGON asistent
Rada pomáham starším. Pomoc pri príprave jedla, výučba práce s tabletom, internetom, či spoločná prechádzka aj so psíkom, mi nerobia žiaden problém.

Daniela

SILVERGON asistent
Cením si životné skúsenosti starších a pomáhať im mi prináša potešenie. Pomôžem pri nákupe, alebo upratovaní, zabezpečím spoločnú prechádzku a sprievod mimo domu.

Marta

SILVERGON asistent
Rada robím niečo, čo viem, že pomôže druhým. Pomôžem pri prácach v domácnosti, upracem, spravím nákup, vyberiem lieky z lekárne, či zájdem na poštu. Popritom si rada s Vami aj posedím a vypočujem Vaše životné príbehy.

Petra

SILVERGON asistent
Vďaka mojej rodine mám veľkú úctu k starším ľuďom. Rada s Vami budem zdieľať Vaše radosti a spoločne sa pozrieme na možnosti, ako tráviť voľný čas. Tiež Vám ochotne pomôžem v domácnosti, pôjdem s Vami na kultúrne podujatie, do kostola, na púť, alebo si len posedíme pri kávičke a koláčiku.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Prečítajte si viac o spôsobe ich použitia.