Náš tím

Máme rôzne pracovné a životné skúsenosti, ale máme spoločný cieľ - spojiť ľudí, ktorí potrebujú pomoc, s ľuďmi, ktorí chcú pracovať a pomáhať seniorom.

Miroslav Kakaš

zakladateľ a konateľ spoločnosti
Mám rád nové výzvy a chcem robiť niečo, čo prinesie prospech nielen mne, ale aj ostatným. Svoje viac než 20-ročné skúsenosti s riadením prevádzky a projektov vo veľkej medzinárodnej firme využívam pri budovaní a riadení spoločnosti SILVERGON a jej hlavného produktu SILVERGON careplan.

Richard Kakaš

technické riadenie a vývoj
Nové technológie nám umožňujú byť v spojení s ostatnými, nesmieme pritom však zabúdať ani na našich starých rodičov. Svoje viac než 10-ročné skúsenosti s vývojom a návrhom informačných systémov, mobilných a webových aplikácií využívam pri príprave webovej stránky a informačného systému, ktorý pomôže pri starostlivosti o nich.

Iveta Kakašová

marketing a koordinátor
Rada robím niečo, čo môže pomôcť druhým, alebo ich to nejako obohatí. Svoje viac než 20-ročné skúsenosti s vývojom produktov, tvorbou procesov a metodiky v bankovníctve využívam pri nastavení spolupráce medzi SILVERGON tímom, klientami a partnermi.

Táto webová stránka používa súbory cookies. Prečítajte si viac o spôsobe ich použitia.